O nás

Poskytujeme kompletní služby spojené s vedením účetnictví a mezd. Mimo to Vám zpracujeme přiznání k nejrůznějším daním, zajistíme a povedeme audit a poradíme Vám nejen v účetní problematice. V současné době je naší hlavní specializací problematika účtování developerských společností, gastronomických zařízení a slevových portálů. Mezi naše klienty však patří i osoby podnikající v dalších odvětvích.

Obraťte se na nás s Vašimi požadavky a my Vám ulehčíme Vaše podnikání. Vedení účetnictví pro Vás již nebude noční můrou.

Vedení účetnictví

Poskytneme Vám kompletní vedení účetnictví Vaší společnosti včetně mzdové agendy. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám jsme schopni nabídnout velkou škálu souvisejících služeb od základního vedení účetnictví, přes zpracování daňových přiznání ke všem daním, finanční analýzu Vaší společnosti, až po zajištění a vedení auditu a daňové poradenství, či zastupování před dalšími institucemi. Zároveň Vám rádi poskytneme odborné konzultace v oblasti metodiky účetnictví a mzdové agendy nebo dalších souvisejících oblastech.
Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a my Vám poskytneme služby přímo na míru Vašim potřebám.
Veškerou práci s Vašimi účetními daty provádíme v profesionálním programu Helios Orange, Helios Red, kde využíváme všechny související moduly včetně manažerského rozhraní. Veškerá data jsou denně zálohována a chráněna dalšími systémy, nemusíte tak mít obavy z jakékoli ztráty či zneužití.

Finanční analýza

Je nezbytné pravidelně sledovat, jak si Váš podnik vede v konkrétních ukazatelích. Na základě účetních závěrek za poslední 3 roky života Vašeho podniku Vám zjistíme jeho současný i budoucí stav a to na základě finanční analýzy:

 • Vertikální a horizontální analýzou výkazů zjistíme, jak si Vaše společnost vede.
 • Poměrovými ukazateli odhalíme rentabilitu, likviditu, aktivitu a míru zadluženosti Vašeho podniku.
 • Ukazatel ekonomické přidané hodnoty EVA nám určí výkonost Vašeho podniku.
 • Propletenost propojených osob a společnosti z pohledu např. půjček

Daňové přiznání

Povinnost podat daňové přiznání se týká každého z nás. Existuje mnoho dílčích daní, které je třeba ohlídat a podat v řádném termínu. Mezi ně patří zejména:

 • Daň z příjmu fyzických a právnických osob
 • Daň z přidané hodnoty
 • Daň z nemovitosti
 • Daň darovací
 • Silniční daň
 • Srážková daň
 • Zálohová daň
 • Atd.

Ke každé jednotlivé dani Vám zpracujeme daňové přiznání a poskytneme poradenství týkající se Vašich povinností, termínů, změn či jiných doporučení, včetně výpočtu záloh vyplývajících z předchozích povinností.

Mzdy a personalistika

Pokud máte ve svém podniku zaměstnance, souvisí s nimi mnoho důležitých činností a povinností.
Nejen zpracováním mezd, ale i obstaráním všech pracovně-právních dokumentů, včetně školení BOZP, PO či vnitřních směrnic, můžete pověřit nás. Zároveň za Vás komunikujeme s orgány státní správy i se zaměstnanci.

Audit

Provádíme účtování auditovaných společností a zajišťujeme provedení auditu našimi přidruženými auditory (ACT audit), s kterými úzce spolupracujeme již mnoho let.
Díky spolupráci s auditory poskytujeme také odborné daňové poradenství.

Podniková administrativa

Účetní povinnosti a samotné podnikání s sebou nese mnoho dalších nezbytných administrativních úkonů. My Vám zajistíme vše, co je ze zákona potřeba.
Veškeré povinné dokumenty uložíme do sbírky listin, sepíšeme zápis z Valné hromady společnosti, vypracujeme zprávu o propojených osobách. Zajistíme výpisy z rejstříků, doložíme potřebné dokumenty. Zajistíme vypracování notářského zápisu, podáme návrh na vklad do Veřejného rejstříku.
Vyřídíme za Vás jednotlivé nezbytné pochůzky, zaregistrujeme Vás k daním. Postaráme se o Vaši datovou schránku.

A nejen to, postaráme se o Vaši společnost komplexně od A do Z.

Těšíme se na Vás.